Op. Dr.

Emre Gönenç

Baygöl

ile Tanışın

1983 yılında Bandırma’da doğdum. İlkokulu Bursa Setbaşı İlköğretim okulunda, orta okul ve liseyi Bursa Anadolu Lisesi’nde tamamladım.
2001 yılında başladığım Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2007 yılında mezun oldum. 2008 yılında Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi’nde başladığım Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimimi 2014 yılında başarı ile tamamladım. Uzmanlık eğitimim sırasında 2012 yılında Wisconsin Üniversitesi Plastik, Rekostrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde “observer” olarak bulundum. 2014-2018 yılları arasında Kırklareli Devlet Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah olarak görev yaptım. 2018 Eylül ayında Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah görev yapmaya başladım. 2022 Ocak ayında kendi özel kliniğimi açtım ve mesleğimi kendi kliniğimde icra ederek hastalarıma hizmet vermeyi sürdürmekteyim.

Tüm Tedavi & İşlemlerimiz ile ilgili  sorularınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Estetik olarak pratiğimde en çok uyguladığım ameliyatlar arasında; burun estetiği, yüz gençleştirme ameliyatları, alt ve üst göz kapağı estetiği, kepçe kulak, meme estetiği ve vücut şekillendirme ameliyatları yer almaktadır.

İletişime Geç

  Ekibimiz

  emre gönenç baygöl

  Uzm. Dr. Emre
  Gönenç Baygöl

  Estetik ve Plastik Cerrah 

  emre gönenç baygöl

  Uzm. Dr. Berna
  Baygöl

  Estetik ve Plastik Cerrah

  emre gönenç baygöl

  Zeynep Merve
  Köse

  Ameliyat Hemşiresi

  emre gönenç baygöl

  Sude
  Akhisar

  Asistan

  emre gönenç baygöl

  Ana Luz
  Laporga Nunez

  Tercüman

  emre gönenç baygöl

  Arzu
  Kırca

  klinik personeli

  emre gönenç baygöl

  Merve
  Deveci

  Klinik Hemşiresi

  Başarı Hikayemiz ile Güven Sağlıyoruz

  Mutlu Hasta

  Başarılı Operasyon

  Deneyim

  × Doktora Danış